• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

RUN WİLD MİSSOULA HONORS SON YÖNETMENİ VİRTUAL RUN İLE

FİTNESS

RUN WİLD MİSSOULA HONORS SON YÖNETMENİ VİRTUAL RUN İLE

Tony Banovich beyzbol şapkasının üst orta kısmını resmetti

AFTERSHOKZ CMO KIM FASSETTA'NIN ÖNSÖZÜ 

Tony ile sadece birkaç yıl önce BibRave'deki ortak arkadaşlarımız aracılığıyla tanıştım. Yolları sadece birkaç kez kesişmiş olsak da, her biri beni bir gülümsemeyle bıraktı. Dünyayı daha iyi bir yer haline getiren pozitif enerji ve nezaketle, ilk sohbetimizden eski bir arkadaş gibi hissetti. Bu yüzden, ilk yarı maratonu için antrenman yapan bir arkadaşıma ayak uydurmak için mükemmel bir yer arayışına başladığımda, Missoula listemin başında yer aldı. Çünkü Tony Montana'da bulacağımız insanları temsil etseydi, yanlış gidemezdik. Parkur muhteşem ve akılda kalıcı olmasına rağmen, o Haziran 2019 gezisini düşündüğümde en çok öne çıkan şey, Tony'nin ailemin ve arkadaşlarımın güvenli bir şekilde varmasını sağlamak için beni yarış öncesi fuarda nasıl takip ettiğiydi. ve bizi Big Sky Country'de sıcak bir şekilde karşılamak için. O gün önlüklerini toplayan o insan denizinde beni nerede ve ne zaman bulacağını nasıl bildiğini merak ettim. Şimdi keşke sorsaydım!

 

ShokzSquad koşu topluluğu tartışmasız ilk günkü destekçilerimiz olarak kabul edilebilir. AfterShokz ve koşma el ele yürür, bu da koşucuların ShokzSquad topluluğumuzun son derece değerli üyeleri olduğu anlamına gelir ve her zaman insanları koşu yolculukları boyunca kutlamanın ve desteklemenin yollarını arıyoruz, başından beri bizimle. 

Bu sonbaharın başlarında, koşu ailemizin en parlak yıldızlarından birini, maratoncumuzu ve Run Wild Missoula İcra Direktörü Tony Banovich'i kaybettik. Onun ölümünün ardından,Vahşi Missoula'yı çalıştırın uzaktaki koşucuları Tony'yi en çok yapmayı sevdiği şeyi yaparak, yani koşarak hatırlamaya davet ediyor. AfterShokz, sanal yayınların sunum sponsoru olmaktan onur duyuyor.Tony Banovich Anma KoşusuMontana merkezli koşu organizasyonu Run Wild Missoula hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin ve devam eden anma yarışına katılarak Tony'ye nasıl saygı gösterebileceğinizi öğrenin. 

TONY BANOVICH MEMORIAL YARIŞI HAKKINDA

Wild Run Missoula tarafından sunulan Tony Banovich Yolları, Pistleri ve Patikaları Anma Koşusu, katılımcıları Tony'nin 1.731 günlük koşu serisinin ortalama günlük mesafesi olan 7,5 km koşmaya veya yürümeye zorlayan sanal bir koşu. Sanal çalıştırma şu anda gerçekleştiriliyor ve 31 Aralık'a kadar devam edecek. 

Tony'nin devam eden topluluğuna bağlılığının devam etmesini sağlamak için tüm kayıt gelirleri doğrudan Run Wild Missoula'ya gidecek. Tony'nin mirasına katıldığınız ve korumaya yardımcı olduğunuz için özel bir teşekkür olarak, kayıt yaptıranlar etkinlik logosunun yer aldığı bir hatıra rozeti alacaklar. Tony Banovich Anma Koşusu kayıtları 11 Aralık'a kadar açık. 

4,35 mil koşarken motivasyona mı ihtiyacınız var? Senkronize edinAfterShokz kablosuz açık kulak kulaklık ve buna uyum sağlayın Spotify çalışan çalma listesi, Tony'nin ailesi tarafından küratörlüğünü yaptığı en sevdiği şarkıları, siz adımlarınızı korurken eşlik edecek! 

NASIL KAYIT YAPILIR

Ziyaret edin sanal çalıştırma olay sayfasıRun Wild Missoula web sitesinde. Ardından, "kaydol" düğmesini tıklayın ve buradan kayıt talimatlarını izleyin! Kayıt ücreti 35 USD'dir ve her yaştan ve deneyim seviyesinden koşucu katılabilir. 

Ek bir muamele olarak, anma törenine kayıt yaptıranlar , AfterShokz açık kulak kablosuz kulaklık satın alımlarında% 15 indirim karşılığında özel bir indirim kodu * alacaklar .

Run Wild Missoula hakkında daha fazla bilgi edinmek ve organizasyonu desteklemenin farklı yollarını öğrenmek için, resmi web sitesini ziyaret edin

* İndirim kodu diğer promosyonlar veya indirimler ile birleştirilemez.