• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

AFTERSHOKZ BAĞLI KALMANIZA NASIL YARDIMCI OLUR?

ÜRÜN

AFTERSHOKZ BAĞLI KALMANIZA NASIL YARDIMCI OLUR?

Sosyal mesafe koymak zor olabilir, ancak bunu tek başımıza yaşamak zorunda değiliz. Sevdiklerinizle bağlantıda kalmak bu tatil sezonunda sanal da olsa her zamankinden daha önemli. AfterShokz'da, kulaklıklarımızın tam da bunu yapmanıza yardımcı olabileceğini umuyoruz. AfterShokz'un tatil sezonunda bağlantıda kalmanıza yardımcı olabileceği birkaç yolu inceleyin. 

Sosyal Olarak Uzak Yürüyüş / Yürüyüş / Koşu

Tut Aeropexve patikalara veya yola çarpın! Hiçbir şey aynı anda BFF'nizle bu millere ve biraz QT'ye binmek yerine geçemez. AfterShokz'un imza açık kulak tasarımıyla, güvenli, sosyal açıdan mesafeli bir şekilde gününüz hakkında sohbet ederken melodilerinizi dinleyebilirsiniz. 

Sanal Hang Out 

Bu yıl herkes sevdiklerini ziyaret edemez, ancak aile eğlencesini de kaçırmak zorunda değilsiniz. Gücünüzü artırınOpenMove rahatsız edici kulaklıklar konusunda endişelenmeden, 2020 stilini birleştirmek için Zoom veya Houseparty aracılığıyla sanal bir grup buluşması planlayın. 

İşe Giderken Yakalayın

Trafik özellikle yılın bu zamanında yoğunlaşıyor ve bizim OpenComm kulaklıkişe gidip gelmek veya seyahat etmek için harcadığınız bu saatleri, eski bir arkadaşınızı aramak için kullanmanıza ve yolda güvende kalarak ciddi konuşma süreleri artırmanıza olanak tanır. Ayarlanabilir gürültü önleyici bom mikrofon, aramalarınızın kristal netliğinde olmasını sağlamak için trafiği veya yolcu gürültüsünü engeller. 

Dans partisi 

Eski moda bir dans partisiyle tatil stresini yok edin! MP3 açık kulak kulaklıklarımız,Xtrainerz, 1.200 şarkıya kadar yüklenebilir, bu yüzden müzikleri canlandırın, birkaç arkadaşınız FaceTime ve eğlenceye katılmalarını sağlayın! 

Sesli Kitap Kulübü 

Kitap kulübünüzü bir sesli kitap kulübüne dönüştürerek 21. yüzyıla taşıyın. KullanınHava Egzersiz yaparken, çalışırken veya ayak işlerini yaparken en yeni kitap yayınlarını dinlemek için kulaklıklar kullanın, ardından bir grup tartışması için bilgisayarınıza bağlanmak üzere çok noktalı eşleştirmeyi kullanın. 

İyi tatiller ShokzSquad! Ne kadar yakın veya uzakta olurlarsa olsunlar, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalabileceğinizi umuyoruz.