• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

AFTERSHOKZ KULAKLIKLARDA YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER

ÜRÜN

AFTERSHOKZ KULAKLIKLARDA YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER

Not alma becerilerinizi tazeleme zamanı! Uygun bakımla AfterShokz kemik iletimli kulaklıklar, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. AfterShokz'unuzla yapabileceğiniz her şeyi ve önermediğimiz birkaç şeyi paylaşıyoruz. 

YAPIN :

Kulaklığınızı açık havada yağmurlu bir koşuya çıkarın. IP55 suya dayanıklılık ve IP67 / IP68 su geçirmezlik derecelendirmelerimiz, kulaklıklarımızın sınırsız egzersizler için elementlere dayanmasını sağlar. Bunları kuru bir bezle sildiğinizden emin olun ve şarj etmeden önce kurumalarını bekleyin; yağmur veya ter, kulaklığınızın prize takıldığında arızalanmasına neden olabilir. 

Kelimenin her anlamıyla mesafeye gidin.  6 saat ve 8 saat kesintisiz pil ömrü ile desteklenen AfterShokz kulaklıklar, bir kabloya uzanma endişesi olmadan tüm gün kullanım için şarj edilir. 

Kulaklığınızı temiz tutun!  Güneş kremi sürdükten veya terli bir antrenmanı tamamladıktan sonra, şarj etmeden önce kulaklığınızı silin. Bu, Shokz'unuzun iç mekaniğini ve dışını en iyi şekilde tutar ve pilin boşalması sorunlarını önler. 

Kulaklığınızı bir sürücüye alın. Önce eyaletinizdeki yasaları sürerken kulaklıklara danıştığınızdan emin olun, ancak ABD'nin birçok yerinde AfterShokz, açık kulak yapısı nedeniyle sürüş sırasında güvenli olarak kabul edilir. Çağrıları yanıtlamak ve sesinizi dinlemek için Shokz'unuzu ve dahili mikrofonunu kullanın! 

YAPMAYIN :

Shokz'unuzu saunada giyin.  Kulaklıklarımız ter geçirmez korumayla güçlendirilmiş olsa da, yüksek sauna sıcaklıkları kulaklık donanımınızı bir arada tutan yapıştırıcıyı etkileyebilir veya pil ömrünü kalıcı olarak etkileyebilir.

Kulaklığınızı suya daldırın.  Bizim sahibimizin sahibi değilsenizXtrainerz MP3 kablosuz kulaklıkSu sporlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olan AfterShokz kulaklığınızla yüzmenizi veya suya daldırmanızı önermiyoruz. 

Kulaklığınızı gece boyunca şarjda bırakın. Kulaklığınızı tam pille şarj ederken, yalnızca önerilen 1-2 saat boyunca şarjda bıraktığınızdan emin olun (tam süre için kullanım kılavuzunuza bakın). Gece şarjda bırakmak tehlikeli bir durum oluşturabilir veya kulaklıklarınızın kısa devre yapmasına neden olabilir. 

Kulaklığınızı hızlı bir şarj cihazı kullanarak şarj edin. 5V ve 1A'yı geçmeyen bir çıkışa sahip bir USB bağlantı noktasına takılı sağlanan şarj kablosunu kullanmanızı öneririz. Hızlı şarj istasyonu veya cep telefonu şarj cihazı kulaklığınızın piline zarar verebilir.

Kulaklıklarınız ve nasıl çalıştıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? AfterShokz'umuzu ziyaret ettiğinizde AfterShokz kulaklığınızla ilgili yardım ve daha ayrıntılı ürün bilgileri alınYardım Merkezi. 

Bu AfterShokz'un yaptığı ve yapılmaması gerekenleri beğendin mi? OkuyunÇok İşlevli Düğme 101 profesyonel becerilerinizi geliştirmek için blog yazısı.