• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

OPENMOVE VS AEROPEX

ÜRÜN

OPENMOVE VS AEROPEX: SİZİN İÇİN DOĞRU KULAKLIKLARI BULUN

En yeni kemik iletimli kulaklıklarımız OpenMove'un gelişi, bir kutlama ve biraz da eğitim için bir nedendir! Yeni bir AfterShokz kulaklık için pazardaysanız, farklı ürün modelleri arasında seçim yapmak o kadar kolay olmayabilir. Kendiniz ve yaşam tarzınız için en iyi AfterShokz'u seçmenize yardımcı olmak için OpenMove ve Aeropex kulaklıklar arasındaki tüm benzerlikleri ve farklılıkları size sağlamak için denklemden varsayımları kaldırıyoruz. Seçeneklerinizi tartmak için okumaya devam edin!

OpenMove'u Farklı Kılan Nedir?

OpenMove Ne Zaman Kullanılmalı - Bu yeni ve giriş seviyesi AfterShokz kulaklıklar, işe gidip gelmek, evin içinde çalışmak ve çeşitli gündelik açık hava etkinliklerinin tadını çıkarmak için mükemmeldir.

Konfor  - OpenMove bağlantıda kalmanıza ve çevrenizden haberdar olmanıza olanak tanır. Hafif kısmi titanyum kesim, günlük kullanım ve düşük etkili aktiviteler için güvenli bir açık kulak konforu sağlar. 

Fiyat - OpenMove, yüksek ses seviyesi ve zengin bas ile birlikte sınıfının en iyisi kemik iletimi teknolojisini uygun bir fiyata sunar. Kemik iletim teknolojisine ve nasıl çalıştığına giriş ve tasarruf bilincine sahip bir bütçeyi en iyi şekilde karşılamak için OpenMove kablosuz kulaklıklarınızı düşünün. 

Dayanıklılık - IP55 derecesi, bu kablosuz kemik iletimli kulaklıklara ter, toz ve neme karşı ek koruma sağlar. 

Pil Ömrü  - OpenMove kulaklıklar, müziği ve aramaları zahmetsiz ve verimli hale getirmek için 6 saat kesintisiz pil ömrüne sahiptir. 

Ek Özellikler  - OpenMove, 3 EQ moduna (İnsan Sesi, Standart ve Kulak Tıkacı Modu) sahip tek AfterShokz kulaklıktır. Daha özel bir dinleme deneyimi oluşturmak için ses seçiminize göre daha iyi akustiğin keyfini çıkarmak için her bir EQ ayarı arasında geçiş yapmanız yeterlidir.

99,95 $ 'a Alp Beyazı ve Arduvaz Grisi OpenMove satın şu an çevrim içi

Aeropex'i Farklı Yapan Nedir?

Aeropex Ne Zaman Kullanılmalı  - AfterShokz Aeropex kulaklıklar, dayanıklılık sporları, yoğun egzersiz seansları ve performans ve tasarımda her zaman en iyinin en iyisini isteyen teknoloji meraklısı tüketiciler için idealdir.

Konfor - Aeropex kablosuz kulaklıklar, konfordan ödün vermeden sizin kadar sıkı çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Tüy kadar hafif, etrafı saran titanyum çerçeve güvenli bir açık kulağa oturması için mesafeyi kat etmenizi sağlar. 

Fiyat - En gelişmiş kemik iletim teknolojimiz birinci sınıf mühendislik ile birleştiğinde Aeropex'e çoğu geleneksel kulak içi dayanıklı kulaklık ve spor kulaklıklara göre üstünlük sağlar. Diğer AfterShokz modellerimizin çoğundan daha pahalı olsa da, AfterShokz kulaklıklar yatırıma değer. 

Dayanıklılık  - Aeropex, IP67 su geçirmez koruma seviyesi ile güçlendirilmiştir ve en terli egzersizlerinizin yanı sıra her türlü dış mekana dayanmasını sağlar. Yağmurlu bir koşuya çıkın veya sanal bir HIIT (yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman) sınıfının tadını çıkarın ve Aeropex teste dayanacaktır. 

Pil Ömrü  - Aeropex, 8 saatlik kesintisiz pil ömrüne sahiptir, böylece bunları yarış gününde, uzun bir egzersiz sırasında veya günlük işler ve işleriniz için şarj cihazınıza uzanmadan takabilirsiniz.

Ek Özellikler  - Sadece 26 gram ağırlığındaki Aeropex, AfterShokz ürün ailesindeki en hafif kulaklıktır. Yumuşak silikon çerçeve tasarımı, daha fazla konfor için ikinci bir cilt hissi sağlar. Sıkı antrenman yaparken veya sesinizin tadını çıkarırken neredeyse ağırlıksız bir kullanım deneyiminin keyfini çıkarın.

Aeropex'i Kozmik Siyah ve Ay Grisi, Güneş Kırmızısı ve Mavi Tutulma renklerinde 159,95 dolara satın alın şu an çevrim içi

OpenMove ve Aeropex'i Benzer Yapan Şey

Ses Kalitesi  - OpenMove, AfterShokz Aeropex modelimizle aynı olan PremiumPitch 2.0 ses kalitesine sahiptir, bu da müzik hayranları ve aynı şekilde günlük yolculuk yapanlar için mükemmel olan daha zengin bas ve daha yüksek ses seviyesi sağlar. 

Kontroller - Hem OpenMove hem de Aeropex kulaklıklar, ses, cihaz sesli yardımcısı ve aramalar için kolay erişim kontrolleri için imza niteliğindeki çok işlevli düğmemizle tasarlanmıştır. Kulaklığınızın sol dönüştürücünün dışındaki çok işlevli düğmeyi bulun! 

OpenMove ve Aeropex kulaklıklar hakkında daha fazla bilgi edinin. AfterShokz web sitesi.