• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

NFC HAKKINDA HER ŞEY AFTERSHOKZ'UNUZU EŞLEŞTİRME

ÜRÜN

NFC HAKKINDA HER ŞEY AFTERSHOKZ'UNUZU EŞLEŞTİRME

Şunu hayal edin: yepyeni AfterShokz OpenCommkemik iletimli kulaklık kutusu. Koruyucu kılıfları çıkarın, şarj etmeye başlamak için kulaklığı takın ve şık bir özellik ile karşılaştığınızda kullanım kılavuzunu okumaya başlayın: NFC Eşleştirme. Yakın Alan İletişimi Eşleştirmenin temellerini öğrenmek ve hareket halindeyken bağlı kalmak için OpenComm kablosuz stereo kulaklığınızda NFC Eşleştirmeyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin! 

Yakın Alan İletişimi Eşleştirme Nedir?

Yakın Alan İletişimi Eşleştirme, bir mobil cihaz ile NFC donanımlı bir kulaklığın birbirine yakın olarak bağlanmasına izin veren bir kablosuz senkronizasyon özelliğidir. Bu işlem, bir telefonun Bluetooth menüsüne giderek her iki cihazı da manuel olarak senkronize etme ihtiyacını ortadan kaldırırken aynı zamanda zamandan da tasarruf sağlar. Şu anda, NFC Eşleştirme, OpenComm kemik iletimli kulaklığımıza özeldir ve bu özellik ile donatılmış tek AfterShokz kablosuz modelidir. 

Profesyoneller İçin NFC Eşleştirmenin Faydaları

OpenComm, özellikle iletişim için tasarlanmış ilk ve tek AfterShokz ürünüdür. Kablosuz stereo kulaklığımızın her bir özelliği, işyeri farkındalığını, iş sahasında güvenliği ve ekip üyeleri arasındaki iletişimi ve işbirliğini geliştirmek için çalışır. AfterShokz OpenComm kulaklığımızın bir Android telefonla NFC eşleştirme özelliği, profesyonel alanlarda giderek artan sayıda Android kullanıcısını barındırmak ve ayrıca çalışırken bağlı kalmayı, daha güvenli ve odaklanmayı kolaylaştırmak için tanıtıldı. Kulaklığımızın yeteneklerine yapılan bu yenilikçi ekleme, kullanıcıların neredeyse eller serbest bağlantıyla çalışma ortamlarında yeni bir güvenlik düzeyinin kilidini açmasına olanak tanır.

OpenComm'da NFC Eşleştirme Nasıl Kurulur

  1. Kulaklık, eşleştirme modunu göstermek için kırmızı ve mavi yanıp sönene kadar Ses + düğmesini basılı tutun.
  2. NFC işareti alanını (yukarıdaki blog fotoğrafında gösterildiği gibi) kulaklığın sol kolunda, bağlandığınız Android cihazının NFC algılama alanının yakınına yerleştirin.
  3. Kulaklığınız başarıyla eşleştirildiğinde mavi ışık bir kez yanıp söner; Audrey "bağlı" olduğunu duyuracak. Bağlandığınız cihazdaki bağlantıyı da onaylamanız gerekebilir.

OpenComm'da NFC Eşleştirme hakkında daha fazla bilgi için, AfterShokz Yardım Merkezi