• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

AEROPEX MİNİ

ÜRÜN

AEROPEX MİNİ'NİN SİZE UYGUN OLUP OLMADIĞINI NASIL ANLARSINIZ?

Beklemek Aeropex Mininihayet bitti. Dayanıklılık sporu kulaklığımız Aeropex'in 0,5 inçlik daha küçük versiyonu burada ve şimdi Aeropex Mini'nin sizin için uygun olup olmadığını anlamanın zamanı geldi. Aşağıda dikkate alınması gereken bu yararlı şeylerle Aeropex Mini'nin size ve yaşam tarzınıza uygun olup olmadığını belirlemenin birkaç farklı yolunu inceleyin.

Aşağıdaki durumlarda Aeropex Mini sizin için mükemmel olabilir: 

  • Bir çocuk veya genç için hediye alıyorsun
  • Daha küçük bir kafa boyutuna sahipsiniz
  • Daha sıkı bir şekilde oturan kulaklıkların keyfini çıkarın 

Aeropex Mini'nin sizin için doğru boyut olup olmadığı konusunda hala kararsızsanız, aşağıdaki ev eşyalarını kullanarak kullanışlı boyutlandırma kılavuzumuzla ölçüm yapmayı deneyin. 

Bir Ev Eşyası Kullanarak Nasıl Ölçülür: 

  1. Bir terzinin ölçüm bandını alın. Eğer bir tane yoksa esnek bir kablo (örneğin USB kablosu) ve bir cetvel alın. Ardından, bu adım adım talimatları izleyin.
  1. Terzi ölçüm bandını kullanıyorsanız, ölçüm bandının sol tarafını resimde gösterildiği gibi sol kulağınızın orta noktasının arkasına yerleştirin.
  1. Bandın ucunu hala sol tarafta tutun ve sağ tarafınızı sağ kulağınızla buluşana kadar başınızın arkasına doğru çekin. Aletin ve sağ kulağınızın orta noktasının birleştiği noktayı belirleyin ve ölçümünüzü hatırlayın. Ayrıca bir kablo da kullanabilirsiniz.
  1. Terzi ölçüm bandını kullanıyorsanız, lütfen ölçümü tanımlayın. Kablo kullanıyorsanız, lütfen kabloyu düzeltin ve bir cetvelle ölçün.

 

Mükemmel uyumunuz ...

Aeropex Standart Boyut: Ölçümünüz 9,25 inçten (23,49 santimetre) fazlaysa  


Aeropex Mini Size: Ölçümünüz 9,25 inç (23,49 santimetre) veya daha azsa

Daha ayrıntılı Aeropex boyutlandırma talimatları ve yazdırılabilir bir boyutlandırma aracı için, İnternet sitemizi ziyaret edin

AfterShokz Aeropex Mini kablosuz kulaklıklar hakkında daha fazla sorunuz mu var? Lütfen AfterShokz'a göz atınYardım Merkezi