• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

YENİ YIL BAŞLANGIÇ ​​KİTİNİZ İÇİN 7 TEMEL

FİTNESS

YENİ YIL BAŞLANGIÇ ​​KİTİNİZ İÇİN 7 TEMEL

Yeni Yıl pek çok şey getiriyor; ufukta yeni başlangıçlar, yeni hedefler ve yeni zorluklar var ve başarınızın gelmesi için hazırlık yapmak çok önemli. Kendinizin en iyi versiyonunu başlatmanıza yardımcı olmak için, Yeni Yıl başlangıç ​​kitinize ait en iyi fitness ürünlerinden ve sağlık ürünlerinden bazılarını topladık. 2021'de Yeni Yıl kararlarınız ne olursa olsun, bu listede oraya ulaşmanıza yardımcı olacak bir şey olacağından emin olabilirsiniz! 

HidrateSpark 3 Akıllı Su Şişesi

Haber Yılı kararlarınızı yerine getirmek, zihninizin ve vücudunuzun en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için sık sık su içmeniz gerektiği anlamına gelir. Ancak hepimiz gerektiği kadar su içmeyi unutmanın mücadelesini biliyoruz. Bu yeniden kullanılabilir su şişesi bu sorunu ortadan kaldırır! Günlük su alımınızı takip etmek için bu akıllı su şişesini kullanın. Bu şişe, Bluetooth aracılığıyla ücretsiz HidrateSpark uygulaması aracılığıyla aydınlatarak ve bildirim göndererek sık sık yudumlamayı hatırlamanıza bile yardımcı olur. 

Nice C Ayarlanabilir Dambıl Ağırlık Çifti

Spor salonuna gitmek herkes için uygun olmayabilir, ancak bu, ev spor salonlarının bu yıl tüm öfke haline gelmesinin bir nedeni de bu. Yaşam alanınız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, eve bir miktar egzersiz ekipmanı eklemek, spor salonu üyeliğine ihtiyaç duymadan veya en yakın açık tesise gitmek zorunda kalmadan fitness rutininizde kalmanın harika bir yoludur. 

Bu dambıllar, herhangi bir zindelik veya deneyim seviyesine uyacak şekilde patentli ağırlık ayarlama teknolojisini kullanır. Kollarınızı şekillendirmek, sırtınızı tonlamak ve hatta merkezinizi güçlendirmek için kaymaz tasarımın ve özelleştirilebilir ağırlık seçeneklerinin keyfini çıkarın. 

Daily Harvest Üyeliği

Yeni Yıla Daily Harvest'ın izniyle yepyeni bir beslenme ve yemek planı ile başlayın! Çevrimiçi yemek planı abonelik markası, yemek hazırlığını basit ve fazla kalorileri uzak tutmanın harika bir yoludur. Şuraya gidin:Daily Harvest web sitesi tüm farklı sağlıklı öğünlere ve atıştırmalık seçeneklerine göz atmak ve yaşam tarzınıza ve bütçenize en uygun olan farklı planları keşfetmek için. 

Taze ve değişen yemek seçenekleriyle dolu menüden birkaç öğe seçtikten sonra, taze yiyeceklerin ihtiyaç duyduğunuz anda ön kapınıza gönderilmesini sağlamak için teslimat tercihlerinizi de seçebilirsiniz. 

AfterShokz Çok Fonksiyonlu Şapkalar

Bunu 2021 için kullanacağınız fitness aksesuarınız olarak düşünün. Bu ürüne boşuna çok işlevli demiyoruz. Resmi AfterShokz şapkamızı, 30 günlük Ocak koşu serinizde veya yıl boyunca koşularda bere, ter bandı veya boyun körüğü olarak kullanın. Nem emici kumaş teri uzak tutar ve rüzgar, ısı ve UV ışınlarından korur. 

Lütfen dikkat: Bu başlığın yüz maskesi yerine kullanılması tavsiye edilmez. 

Akıllı Değişim Beş Dakikalık Günlüğü

Yeni Yıl boyunca dikkatli olmak, tüm sağlık ve zindelik kararlarınıza ulaşmanın etkili bir yoludur. Ama kabul edelim, düşüncelerinizle birlikte olmak için gün içinde her zaman yeterli zaman yoktur. İşte bu yüzden Intelligent Change'den Beş Dakika Dergisi kesinlikle yeni en iyi arkadaşınız olacak. Herkesin beş dakikası var! 

Fitbit Charge 4 Fitness İzleyici

Sağlığınızın kontrolünü elinize alın ve bu giyilebilir teknolojinin vazgeçilmezi ile sağlık hedeflerinize ulaşın. Şık bir tasarım, yerleşik bir GPS, 7/24 kalp atış hızı izleme, 7 günlük pil ömrü ve daha fazlasını yalnızca 150 USD'ye barındırır. Bir antrenmanı ezerken adımlarınızı ve yaktığınız kalorileri takip edin veya dahili uyku izleyiciyi kullanırken doğru miktarda dinlenmeyi sağladığınızdan emin olun. Bu yıl vizyon panonuzda hangi fitness çözümleri olursa olsun, bu FitBit takip cihazı her şeyi üstlenmenize yardımcı olacaktır. 

AfterShokz Aeropex Dayanıklılık Kulaklıkları

Fitness ile ilgili her Yeni Yıl kararı, mükemmel eğitim partnerini hak eder. İşte burada AfterShokz Aeropex dayanıklılık kulaklıkları devreye giriyor. 8. nesil kemik iletimi teknolojisi, IP67 su geçirmezlik koruması ve açık kulak konforuyla mesafeyi aşın. Hafif titanyum çerçeve ve 8 saatlik pil ömrü, iş günü boyunca havada süzülmenize ve hiçbir ritmi kaçırmadan akşam antrenmanınıza geçmenize yardımcı olur. 

Bu Yeni Yıl kararları başlangıç ​​kitini beğendin mi? Bunlara göz atınİş-Yaşam Dengenizi İyileştirmenin Yolları Sonraki.