• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

Openmove Kozmik Siyah

Openmove Kozmik Siyah

En çok satan kablosuz müzik dinleme ve telefonla konuşma kulaklığımız yeni bir makyaj yaptı. OpenMove, çok yönlülük göz önünde bulundurularak oluşturuldu ve günlük kullanım için tasarlandı. Aftershokz size sınıfının en iyisi kemik iletim teknolojisini ve daha iyi özellikleri giriş seviyesi bir fiyatla sunuyor.

 
 

 

AÇIK KULAK KONFORU

Sporculardan ilham aldı, herkes için tasarlandı. Kemik iletim teknolojisiyle güçlendirilmiş açık kulak tasarımımız, çevreniz hakkında tam farkındalığa ve tomurcuksuz, rahat bir dinlemeye olanak tanır.

 

 

 

 

SUYA DAYANIKLILIK

Her unsurda sıkı gidin. Sporculardan ilham alan bu kulaklıklar, her türlü sınırı zorlamanıza yardımcı olmak için teri, tozu ve nemi uzaklaştırır.

 

 

 

 

 

KOLAY KONTROLLER

Dikkat çekmeyen bir tasarıma, kolayca bulunabilen düğmelere ve oynatma, atlama, duraklatma ve parçayı geri alma gibi hızlı kontrollere sahiptir.

 

 

 

 

 

 

6 SAAT MÜZİK VE ÇAĞRI

6 saatlik pil ömrü ve 3 özelleştirilebilir EQ ayarıyla müziğin, aramaların, sesli kitapların ve podcast'lerin keyfini istediğiniz yerde, istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

HERKES İÇİN TASARLANDI

 
İşe gidip gelirken, dışarıdayken veya evde rahat ve güvenli bir şekilde ses dinleyin. OpenMove, giriş seviyesi bir fiyata size sınıfının en iyisi kemik iletim teknolojisini sunar.