• +90 (216) 467 26 27
  • bilgi@aftershokzturkiye.com

Aeropex Mavi Tutulma

Aeropex Mavi Tutulma

Şimdiye kadarki en gelişmiş kemikten iletim teknolojisiyle üretilen kablosuz müzik dinleme ve telefonla konuşma kulaklığımız Aeropex, sizi her türlü zorluklardan güçlü, farkında ve motive olarak çıkacak şekilde birinci sınıf ses ve uzun ömürlü pil için tasarlanmıştır.  
 

 

 

AÇIK KULAK KONFORU

Kemik iletim teknolojisiyle güçlendirilmiş açık kulak tasarımımız, çevreniz hakkında tam farkındalığa ve tomurcuksuz, rahat bir dinlemeye olanak tanır.

 

 

 

 

 

 

8 SAAT MÜZİK VE TELEFON GÖRÜŞMELERİ

 

8 saatlik pil ömrü ve çalma, atlama, duraklatma ve bir parçayı geri alma gibi kolay komutlarla, gün boyu müzik, çağrı, sesli kitap ve podcast'lerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

 

SU GEÇİRMEZ

 

IP67 derecelendirmesi, bunların yoğun antrenmanları ve zorlu hava koşullarını karşılamak için tamamen ter ve su geçirmez olmasını sağlar. Nem algılama uyarısı, güvenli şarj sağlar. Yüzmek için tasarlanmamıştır.

 

 

 

 

 

DAYANIKLILIK İÇİN TASARLANDI

 

Yeni favori eğitim partnerinizle tanışın. Sporcular için tasarlanan en hafif kablosuz kulaklıklarımız, sizi motive ederken ve çevrenizden haberdar olmanızı sağlarken, tüm gün rahat dinleme için yanınızda kalır.